БО «Час дій» придбала для Київського міського лабораторного центру лабораторію для ПЛР тестування

БО «Час дій» придбала для Київського міського лабораторного центру лабораторію для ПЛР тестування

Благодійна організація «Час дій» придбала для Київського міського лабораторного центра лабораторію для тестування на COVID-19 методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) вартістю 2 млн 752 тис грн.

Існує два види тестів на коронавірус – експрес-тести та методом ПЛР. Експрес-тести, на жаль, не дають точного результату. До того ж чекати його треба 5-7 днів і потім підтверджувати за допомогою ПЛР. Тестування методом ПЛР дозволяє протягом 15 хвилин виявити хворого, оперативно його ізолювати і зупинити потенційне зараження інших. Чим більше буде ПЛР систем у лікарнях, тим об’єктивнішою буде статистика і тим швидше ми уповільнимо темпи зростання коронавірусної хвороби.

Метод ПЛР вважається точним, тому що фіксує наявність в організмі самого вірусу, а не антитіл до нього, і дозволяє діагностувати хворих без жодних симптомів.

Загалом, БО «Час дій» з партнерами на потреби лікарень Києва та області закупила медичного обладнання та індивідуальних засобів захисту на загальну суму більше 27 млн грн.

Додати коментар

ВГОРУ