БО «Час дій» закупила медичне обладнання для потреб лікарень Київської області

БО «Час дій» закупила медичне обладнання для потреб лікарень Київської області

Благодійна організація «Час дій» закупила на потреби лікарень Київської області 2000 одиниць комплектів протиепідемічного одягу для роботи зі збудниками 1-4 груп патогенності та 11 шприцевих інфузійних насосів на загальну суму 807 тис грн.

Ми оперативно збираємо інформацію про потреби лікарень області від Київської обласної державної адміністрації і закриваємо, в першу чергу, термінові заявки. Ситуація із засобами індивідуального захисту лікарів – кричуща. Ми ж розуміємо, що забезпечення масками, захисними халатами і комплектами одягу – це безперервний процес. Ми купили 2 000 комплектів протиепідемічного одягу для медиків, бо вони сьогодні тримають оборону і ми плануємо регулярно забезпечувати їх усім необхідним.

Також, для надання вчасної кваліфікованої допомоги хворим, «Час дій» закупила 11 інфузоматів, які в рази кращі, ніж звичайні крапельниці, тому що точно дозують ліки, запам’ятовують процедури і дозволяють лікарю програмувати алгоритм лікування індивідуально під кожного хворого. Та і медперсоналу це значно полегшує роботу.

Усе обладнання буде передане в лікарні Київської області, визначені як опорні у лікуванні хворих на COVID-19.

Додати коментар

ВГОРУ