«Час дій» передала великодні подарунки та продуктові набори медикам Військового госпіталю та лікарень Київщини

«Час дій» передала великодні подарунки та продуктові набори медикам Військового госпіталю та лікарень Київщини

Напередодні Великодня «Час дій» спільно з Українською асоціацією футболу та Асоціацією ветеранів футболу України передали медикам та пораненим захисникам, які лікуються у Головному військовому клінічному госпіталі, великодні подарунки та продуктові набори.

До великодньої акції також долучилась компнія «Олів лайн» та її керівник Юрій Гулько, які закупили продуктові набори для медпрацівників Київської області у Ірпені та Білій Церкві.

«Ми усі в першу чергу – люди! Медики, які на передовій, теж потребують звичайної людської турботи, піклування, особливо в цей час, коли вони на передовій. Звісно, ми зосереджені на забезпеченні медпрацівників засобами індивідуального захисту та обладнанням лікарень, але кожен наш прояв піклування, кожне слово підтримки, не менш важливе. Вони захищають нас, а ми маємо подумати про них. Тим більше напередодні світлого свята Воскресіння Христового. Тому я дуже вдячний партнерам, які приєднуються до нашої спільної справи», – зазначив Ігор Воронов, Почесний Президент «Час дій».

Нагадаємо, «Час дій» опікується медичними працівниками та лікарнями Києва та Київської області.

Додати коментар

ВГОРУ