Пріорітети

ЗАХИСТ МЕДИЧНОГО ПЕРСОНАЛУ

Ми ставимо собі за мету забезпечити медичний персонал лікарень Києва та області, які визначені як опорні у лікуванні COVID-19, необхідними засобами індивідуального захисту та антисептиками. Ми організовуємо медикам умови для своєчасного відпочинку поблизу місця роботи і повноцінне харчування, забезпечуємо доплати до їхньої заробітної платні.

ЗАКУПІВЛЯ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

У Києві – сім опорних лікарень для лікування хворих на коронавірус, у Київській області – дев’ять. Лікарні поки що не забезпечені медичним обладнанням у достатній кількості для лікування хворих, зокрема і апаратами штучної вентиляції легень (ШВЛ). Наші партнери – Київська обласна та Київська міська державні адміністрації, від них ми отримуємо актуальну і оперативну інформацію про потреби лікарень.

ПІДТРИМКА НЕЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

В умовах карантину допомоги потребують самотні люди, люди з інвалідністю та люди літнього віку. Не у всіх є фізична і матеріальна можливість придбати продукти харчування. Тому ми спільно з партнерами плануємо доставляти продуктові набори та ліки незахищеним категоріям населення.

ВГОРУ