Угода користувача

Угода користувача

Я погоджуюся з умовами політики конфіденційності та процедур, пов’язаних з передачею коштів, а також дозволяю використовувати мої персональні дані на законних умовах.

На виконання вимог Закону України “Про захист персональних даних” я даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою забезпечення реалізації благодійних, громадських, цивільно-правових та інших відносин. Я також погоджуюсь з тим, що БО «Час дій» мають право надавати доступ та передавати мої персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень, а також без повідомлень про дії з персональними даними, не змінюючи мети їх обробки, до того ж на перевірку зазначеної при оформленні платежа інформації або для проведення статистичного аналізу. Під третіми особам розумію: фінансові установи, оператори мобільного та поштового зв’язку, інші фізичні та/або юридичні особи.

У разі нереалізації проекту чи при наявності залишків, даю свою згоду на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню (благодійність).

 

З діючими проектами Ви можете ознайомитусь ТУТ.

Зі звітністю ТУТ.

При підтвердженні благодійного внеску, Ви автоматично погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності та процедур, пов’язаних з передачею коштів.

БО «Час дій» цінують ваше право на особисте життя та нерозголошення вашої персональної інформації. Ця Політика конфіденційності – це правило, яким користуються всі співробітники нашої платформи. Також вона регламентує збір і використання особистої інформації, яка може бути запрошена/отримана при відвідуванні нашого веб-сайту https://actiontime.org.ua/ при використанні сервісу, листуванні або телефонній розмові. Якщо у вас виникнуть питання або проблеми у зв’язку з конфіденційністю, надсилайте, будь ласка, свої питання або зауваження на електронну адресу: info@actiontime.org.ua.Якщо у Вас виникли питання, Ви можете звернутись до нас за цими номерами телефонів:

0 800 33 68 19
050 440 1828
067 434 6239м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11 (ЦНАП «Готово»)

ВГОРУ