Україна у вогні

Україна у вогні

Благодійна організація «Час дій» виказує співчуття усій нашій українській родині, цей сум неможливо описати словами і єдине, що може бути сильнішим за нього – це віра у нашу перемогу, у наших людей!
24 лютого Росія розв’язала повномасштабну війну проти України.
На 1 березня 2022 року Україна тримає оборону на усіх фронтах і здебільшого перемагає.
Збройні Сили України сьогодні довели, що Україна має одну з найпотужніших армій світу, яка самотужки зупиняє ворога та вщент розбиває його сили. Ворог втратив близько 6000 російських військових та більше 1000 одиниць військової техніки. Проте колони ворожої техніки продовжують крастися на нашу землю з боку Росії, Білорусії та Криму. В багатьох містах відбувається мародерство і безчиння з боку диверсантів та найманців. Проте незламний український народ ефективно знешкоджує ворога і наказує за усіма правилами воєнного часу.
Разом з тим, якщо від початку російські сили цілодобово завдавали ударів по військовій інфраструктурі то ось вже 3 доби як під обстріл та бомбардування потрапляє цивільне населення, житлові масиви, пологові будинки, Вбито більше 20 дітей, ще 40 поранено та знаходяться у лікарнях. Разом з ними поранено та вбито сотні наших громадян. Бомбардування Харкова, Чернігова та Києва назавжди увійдуть в історію як найбільше жахіття цієї війни.
Світова спільнота визнала Росію країною агрессором, а Президент України Володимир Зеленський зазначив, що Росія – це країна-терорист, яку має бути засуджено світом і яка має понести максимальне покарання за свої злочини. Україна вже надіслала позов проти Росії до міжнародного суду в Гаазі.
Міжнародна коаліція на захист України продовжує посилюватися. 73 країни світу та 9 міжнародних організацій накладають безпрецендентні санкції на Росію, Рада Європи розпочала процедуру щодо виключення Росії зі свого складу, а 28 лютого Україна подала заявку на вступ до ЄС за спрощеною процедурою.
Кожен з нас бореться на своїх місцях! Кожен з нас відчув, що таке єднання і яка в нього ціна. Благодійна організація «Час дій» спрямовує усі свої зусилля на допомогу ЗСУ, допомогу біженцям та допомогу лірням. Переможемо разом!

Довідка.
Росія, починаючи із весни 2021 року, поступово нарощувала концентрацію військової техніки, озброєнь і військ біля українського кордону та на території Білорусі. Ударне угруповання сягнуло щонайменше 150 тисяч.
Розвідки США та Великої Британії попереджали, що президент Росії Володимир Путін має намір розпочати широкомасштабне вторгнення в Україну та атакувати Київ, щоб змістити законно обрану владу.
24 лютого на світанку Росія напала на Україну по всій довжині спільного кордону, від Луганська до Чернігова, а також із території Білорусі й окупованого Криму.
Російська армія обстріляла із артилерії українські прикордонні застави. Одночасно були завдані удари, зокрема із повітря, по понад 40 об’єктах військової інфраструктури в майже у всіх регіонах країни.
Після цього розпочався рух танкових колон та живої сили вглиб території України. Володимир Путін це назвав «спецоперацією на Донбасі», а метою оголосив – «демілітаризацію і денацифікацію України».
Збройні сили України, Національна гвардія та загони територіальної оборони розпочали чинити запеклий опір. В Україні був оголошений воєнний стан і загальна мобілізація.
Військові України вели чи продовжують вести важкі бої на підступах до низки міст. У більшості випадків російські військові зазнали серйозних втрат, коли намагалися прориватися до Харкова, Маріуполя, Херсону, Чернігова, Києва.
«Українці на своїй землі і нікому її не віддадуть», – заявив президент Володимир Зеленський. Країни Заходу та світу почали застосовувати проти Росії та проти Путіна максимальні санкції, через напад на Україну.
Антипутінська коаліція держав запровадила против Росії три пакети болючих санкцій. Зокрема, фіналізується перелік російських банків для відключення від SWIFT, заморожено половину фінансових резервів Центрального банку РФ, накладено обмеження на Сбербанк РФ, введено заборону на продаж, постачання, передачу та експорт до Росії технологій нафтопереробки, зупинено дію експортних ліцензій подвійного використання, в окремих країнах припинено видачу віз для російських громадян.
У результаті західних санкцій російський рубль обвалився до історичного мінімуму. Крім того, вперше в сучасній історії санкції накладені проти діючого глави держави Владіміра Путіна.
Українська дипломатія веде активний дипломатичний наступ на напрямі введення повного ембарго на російську нафту і газ.
32 країни закрили свій повітряний простір для російських авіакомпаній та літаків.

Додати коментар

ВГОРУ